Záležitosti spojené s úmrtím

Jsme pohřební služba z Ústí nad Orlicí, která poskytuje kompletní služby v oblasti pohřebnictví.
Námi poskytované služby jsou vypsány níže. Pokud máte jiný dotaz, či individuální přání, kontaktujte nás.

Stálá služba
+420 465 523 165

Rozloučení v obřadní síni

Rozloučení v obřadní síni v Ústí nad Orlicí i po celé České Republice. Rozloučení v obřadní síni a následný převoz ke kremaci je nejčastějším typem pohřbu. Po skončení obřadu je však možné zemřelého převézt na kterýkoliv hřbitov a pohřbít do země.

Pohřby v kostelích

Zajišťujeme pohřby v kostelích všech vyznání. Po církevním obřadu je rakev se zemřelým buď převezena ke kremaci, nebo pohřeb pokračuje na hřbitově – uložením zesnulého do hrobu (či hrobky).

Převozy zemřelých:

Zesnulé převážíme vlastními vozy po celé ČR i zahraničí. K přepravě zemřelých z místa úmrtí, nebo do místa pohřbení používáme certifikované speciální pohřební automobily značky Mercedes.

Tisk parte:

Parte tiskneme na počkání, výběr dle katalogu. Smuteční oznámení Vám pomůžeme sestavit dle katalogu, kde je možné si vybrat podklad, rámeček a verš, případně dle přání je možné naskenovat fotografii. Tisk čb, nebo barevně na laserové tiskárně.

Výběr rakve:

Široký výběr rakví dle katalogu. Nabízíme výhradně celodřevěné rakve, předních českých výrobců, různých tvarů a barev. Zajistíme i luxusní rakve (americké, italské modely), nebo necháme vyrobit rakev na zakázku, dle Vašeho požadavku.

Kopání hrobu:

Samozřejmostí je zajištění vykopání hrobu, či otevření hrobky. Vykopání hrobu (rozkrytí hrobky) provádí profesionální hrobník, popř. kameník. Dále je možno domluvit nápis na pomník, či následnou úpravu hrobu.

Květinová výzdoba:

Zajišťujeme květinové dary – věnce, smuteční kytice, stuhy… Zajistíme květinovou výzdobu včetně tisku stuh a dopravíme na místo pohřbu – do obřadní síně, kostela, či na hřbitov.

Služby při obřadu/pohřbu:

Zajistíme hudbu (živá, repro, dechovka), řečníka, kněze, fotografa, autobus…

Další služby:

Vyřídíme pro Vás úmrtní list, provádíme vsypy, exhumace, kamenické práce, prodej ozdobných uren a náhrobních doplňků, atd.

eu next generation